Martı,
Türkiye'nin köklü, vizyoner, çevreye duyarlı
öncü otel işletmecisi ve yatırım grubu.
1967'den beri...

Martı, ART Marine Marinas ile işbirliği anlaşması imzaladı.

 

Martı Marina & Yacht Club, Ortadoğu ve Körfez Bölgesinin en büyük marina yönetim ve operasyon şirketi ART Marine Marinas ile işbirliği anlaşması imzaladı.


Hisarönü Körfezinde, 1996 yılından beri hizmet veren ve bu yıl baştan aşağı yenilenen Martı Marina & Yacht Club, Ortadoğu ve Körfez Bölgesinin en büyük marina yönetim ve operasyon şirketi ART Marine Marinas ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Akdeniz ve Ege'nin birleştiği, ülkemizin en güzel koylarından Hisarönünde, çam ağaçlarıyla çevrili muhteşem bir doğa içinde yer alan Martı Marina & Yacht Club, bu anlaşma ile dünyanın en lüks yatlarının destinasyonlarından biri olacak. 

Ayrıca, anlaşma gereği marina üyeleri, Martı Marina ve Art Marine Marinas çatısı altındaki, Körfez Bölgesinde altı marinanın da dahil olduğu üyelik sistemi "Destinations Kart" ile 3 gün boyunca ücretsiz bağlama ve hizmetlerde indirim gibi avantajlardan yararlanacaklar.

Bünyesinde, Sailing School, Hamam ve Spa, farklı konseptte restoran ve barlar, patisserie, dükkanlar ve yeni hizmete giren Martı Hemithea adlı lüks butik oteli de barındıran Martı Marina & Yacht Club, 430 deniz ve 100 kara bağlama kapasitesine sahip.

MAVİ BAYRAKLI MARİNA

Martı Otel İşletmeleri Genel Müdürü Emre Narin, "Türkiye'nin denize girilebilen, mavi bayrak sahibi marinası Martı Marina & Yacht Club'ı baştan tasarladık ve yeniledik. Ayrıca, bu yıl konuklarımıza lüks tatil hizmeti verecek, çok şık butik otelimiz Martı Hemithea'yı açtık. ART Marine Marinas ile imzaladığımız anlaşmanın Martı Grubu için çok önemli olan, tesisimize büyük katkılarda bulunacağına inanıyorum. Dünyanın her yerinden yatları ağırlamak için heyecanla bekliyoruz." dedi.

TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL DOĞASINA SAHİP

ART Marine Marinas Genel Müdürü Bruno Meier ise "Türkiye'nin en güzel doğasına sahip bir konumda bulunan Martı Marina & Yacht Club, sofistike bir denizcinin talep ettiği her şeye sahip. Martı Marina & Yacht Club'ı destinasyonlarımız arasına kattığımız için çok mutluyuz." dedi. 

Bizi İzleyin